Bezpieczne pluszowe maskotki dla Twojego dziecka

Pluszowa maskotka – pierwszy, prawdziwy przyjaciel Twojego dziecka

Małe dzieci kochają pluszowe maskotki – stają się bowiem ich pierwszymi, najlepszymi przyjaciółmi. Niemowlętom pomagają złagodzić niepokój i poradzić sobie z negatywnymi emocjami, ponieważ są czymś stałym, znajomym i pewnym. Stopniowo uczą malucha samodzielnego uspokajania się bez ingerencji rodziców, a także rozwijają jego umiejętności społeczne. Starsze dzieci na maskotkach uczą się empatii i innych społecznych zachowań i emocji.

Sklep Jacadi.pl – najwyższa jakość, bezpieczeństwo i piękne wykonanie pluszaka

Dlatego niezwykle ważnym jest, aby każdy maluch posiadał przynajmniej jednego pluszowego przyjaciela. I musi być to bezpieczna maskotka, gdyż przebywać będzie z dzieckiem wiele godzin, zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. W internetowym sklepie z odzieżą, obuwiem i akcesoriami dla dzieci – https://jacadi.pl/, pluszaki dostosowne są do wieku dziecka i przygotowane z myślą o bezpiecznym, komfortowym i przyjemnym korzystaniu z dobrodziejstw takiego przyjaciela.

Firma Jacadi to uznana na całym świecie marka dziecięca, która od 1976 roku propaguje styl “a la francaise” w modzie dla dzieci. To oryginalny zamysł, który spotyka się z niemałym zachwytem wśród dorosłych i dzieci w 139 krajach (w Polsce również). Marka rozwija się i zdobywa nieprzerwanie kolejnych sympatyków z kolejnych lokalizacji.

Wyjątkowi, pluszowi przyjaciele

Pluszowe maskotki dostępne w sklepie tworzone są z myślą o najmłodszych, dlatego wybieramy starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości materiały, aby sprawiały dzieciom największą możliwą radość, były bezpieczne i przyjemne w dotyku.

W najnowszej kolekcji wyjątkowych pluszowych maskotek Jacadi znaleźć można między innymi: mini króliczki dostępne w pastelowych kolorach, sensorycznych mieszkańców morza lub jungli, pieski, kotki, pluszowe grzechotki i pozytywki. Wszystko urocze i niezwykle przyjemne w dotyku, co zachwyci maluchy. Każda zabawka z metką Jacadi jest gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego dziecka, a do tego znakomicie odnajduje się w roli jego przyjaciela.

You may also like...