Koszulka kraina lodu – nadruki na koszulkach Katowice

W obecnych czasach wybierając ubrania dla siebie, nie musimy się ograniczać jedynie do towaru oferowanego nam na sklepowych półkach. Jeśli na przykład marzymy o posiadaniu na swojej odzieży nietypowego wzoru, warto zainteresować się usługami firm wykonujących nadruki na koszulkach. Ich znalezienie nie powinno nam sprawić problemu zwłaszcza w większych miastach, jak Katowice, Lublin czy Bydgoszcz.

Zamawiając taki produkt, możemy, jeśli mamy choć krztynę plastycznej smykałki, sami zaprojektować wymarzony wzór. Jeśli takich zdolności nie mamy, ale po nocach śni nam się koszulka kraina lodu bądź inna, równie upragniona, możemy śmiało skorzystać z pomocy projektantów – z pewnością będą dla nas mieć jakąś podpowiedź albo przeniosą naszą wizję na papier. A stamtąd już tylko krótka droga do zamawianego t-shirtu.
Wzory na koszulkach wykonywane są przy wykorzystaniu różnorodnych technik, z których najbardziej znaną jest sitodruk, czyli naniesienie wzoru na materiał za pomocą szablonu-matrycy. Jest to jednak technika stosunkowo kosztowna, jeśli chce się wydrukować pojedynczy egzemplarz. W takich przypadkach zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie technika flex, czyli wgrzanie wzoru naniesionego na folii bezpośrednio w materiał.

You may also like...